1e Elftal

Laatste wedstrijd:
28-05-2017:

SVC 2000

 

vv Born

SVC 2000

vv Born

1-2

Wie is er online

We hebben 77 gasten en geen leden online

Save the date - 27 augustus trapt SVC 2000 af

SVC 2000 gaat het nieuwe seizoen 2017-2018 openen met een groot 7x7 toernooi, voor jong en oud. Jongens, meisjes, mannen of vrouwen. Iedereen kan meedoen! SVC 2000-leden maar ook niet leden zoals ouders, broertjes, zusjes, familie en vrienden. Tussen de wedstrijdjes door kan de jeugd mee ‘strijden’ om de Penalty-bokaal. Voor de jongste jeugd, broertjes, zusjes en misschien ook wel kleinkinderen hebben we het Dobbelsteenvoetbal! Wil je meedoen of meehelpen?

Download voor meer informatie de Pdf “Informatie SVC 2000 7x7” en de Pdf “Flyer start seizoen”.

Maar er is nog veel meer! Tijdens de start van het seizoen wordt de nieuwe opslagruimte geopend, vindt de loting voor de sponsor van het eerste elftal plaats en wordt de nieuwe website gelanceerd. Ook is er een verkooppunt van POSNO Sport met speciale SVC 2000-aanbieding en is er een Pannavoetbalveld. Kortom een gezellige dag waar voor iedereen iets te beleven is.

Please update your Flash Player to view content.