1e Elftal

Laatste wedstrijd:
28-05-2017:

SVC 2000

 

vv Born

SVC 2000

vv Born

1-2

Wie is er online

We hebben 67 gasten en geen leden online

SVC 2000 zoekt shirtsponsoren voor de jeugd en senioren

Wil jij of ken jij iemand die shirtsponsor wil worden bij SVC2000? Voor veel teams zoeken we nog een nieuwe sponsor zodat alle spelers komend seizoen in de nieuwe shirts spelen. Misschien heb je zelf een eigen bedrijf of zou het bedrijf waar je werkt dit wel willen doen.

Een sponsor staat voor minimaal 3 seizoenen op de shirts van een team. Van de bambino’s tot aan de senioren is het mogelijk om shirtsponsor te worden. Ook is het mogelijk om een compleet tenue + trainingspak te sponsoren. 

Ben jij of ken jij iemand die geïnteresseerd is? Neem dan contact op via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

Please update your Flash Player to view content.